Пеньюари
У каталозі 22 товарів
У каталозі 22 товарів

Пеньюари

Дівчата люблять почуватися красиво та спокусливо у будь-який час доби, а відомий американський виробник білизни, купальників та аксесуарів – компанія «Вікторія Сикрет» – їм у цьому допомагає. В асортименті нашого магазину представлена велика кількість пеньюарів, які можна використовувати не тільки для сну, а й для організації романтичних вечорів із коханою людиною.

Чим приваблюють пеньюари Victoria's Secret™

Словники дають щонайменше два тлумачення слова «пеньюар». По-перше, це ранкова жіноча сукня, а по-друге, це накидка, якою користуються, наприклад, у перукарських салонах. Але останнім часом це слово викликає зовсім інші асоціації: це дуже ніжний, тонкий, часто напівпрозорий одяг, що залишає відкритими руки та ноги дівчини. Її можна використовувати у вечірній та ранковий годинник, і не тільки як одяг, а як важливий атрибут для створення спокусливого образу. Ось чим подобаються пеньюари Victoria's Secret™ сучасним дівчатам:

· Стильним дизайном. Серед пеньюарів від «Вікторія Сикрет» представлені моделі різного типу. Це може бути аналог легкої нічної сорочки на тонких бретелях, а може й оригінальне сексі-боді. Популярні пенюари-боді, оснащені знімними підв'язками, які дозволяють легко зафіксувати панчохи, і не менш популярні сатинові піжамки-комплеки або комбінезончики. І все це з великою кількістю легких мережив, тонких зав'язок, ексклюзивних вставок. Є сміливі експерименти з кольором: пеньюари та сексі-боді представлені не лише у класичних червоно-чорних відтінках, а й у кольорі стиглого баклажану, фуксії чи небесно-блакитному.

· Якістю пошиття. Всі пеньюари Victoria's Secret™ виготовлені з натуральних тканин або з невеликою кількістю синтетичних (переважно в тих ділянках, яким необхідно бути еластичною). Це дозволяє тілу природно дихати під час сну та відпочинку. Також пеньюари не сковують рухів та дарують приємні тактильні відчуття шкірі.

· Оригінальністю. В асортименті компанії «Вікторія Сикрет» представлена така велика кількість різноманітних пеньюарів, що будь-яка дівчина незалежно від кольору волосся, фігури та особистих уподобань зможе підібрати саме те, що підкреслить її індивідуальність.

Пеньюари Victoria's Secret™ в офіційному магазині

Сподіваємося, вам буде просто визначитися з відповідною моделлю пеньюару Victoria's Secret™ у нашому інтернет-магазині. Ми запрошуємо вас до магазину, розташованого у м. Дніпрі за адресою вул. Павла Ніринберга 10, а також закликаємо скористатися допомогою наших «ангелят»-консультанток у телефонному режимі. Телефонуйте нам за контактними номерами, перерахованими вгорі сторінки, або замовляйте товар, використовуючи «Кошик». Не забудьте звіритися з розмірною таблицею - так пеньюар «Вікторія Сикрет» гарантовано буде сидіти на вашій фігурі. Доставку білизни та аксесуарів можна замовити у будь-яке місто України.

Меню