Triangle & Halter
У каталозі 33 товарів
У каталозі 33 товарів

Triangle & Halter

На пляжі дівчата вибирають мінімум одягу – все для того, щоб підставити спекотному сонцю якнайбільше шкіри. І добре, якщо подібні експерименти дозволяє здійснювати фігура. Найсміливіші та найактивніші дівчата вибирають купальники Victoria's Secret™, які комфортні та дуже практичні – наприклад, виду Triangle & Halter. Особливість цього аксесуара полягає у трикутній формі верху та зав'язках навколо шиї. Низ при цьому може бути будь-яким: відкритим або закритим – тут ви не обмежені у виборі.

Купальники Triangle & Halter від Victoria's Secret™

В асортименті відомого американського бренду "Вікторія Сикрет" представлений великий вибір купальників-трикутників (Triangle & Halter). Всі моделі чудово справляються з підтримкою грудей незалежно від її розмірів. Деякі обмеження можливі лише у власниць розміру чашки більше, ніж Е. Причому на вибір доступні дуже тонкі, майже невидимі зав'язки, так і ширші лямки для посиленої підтримки.

Купальники Victoria's Secret™ – це вміння почуватися найпривабливішою та наймоднішою. Тому виробник пропонує велику кількість актуальних рішень, які простежуються у кожній деталі. Тут є купальники Triangle & Halter традиційних кольорів та яскравіші, неординарні – леопардові, смугасті, з бахромою, стразами, вишивкою. Особливо добре представлені двокольорові купальники «Вікторія Сикрет»: чорно-рожеві, чорно-білі, біло-рожеві, чорно-жовтогарячі та інші. І всіх їх поєднує характерний трикутний верх на зав'язках навколо шиї.

Купальники трикутники Triangle & Halter.

Купальники-трикутники Victoria's Secret™ – гідний вибір для модної та впевненої в собі дівчини. У нашому магазині ви знайдете велику кількість моделей виду Triangle & Halter, які зроблять вас неповторною та бажаною навіть під час відпочинку. У продажу представлені тільки оригінальні моделі, доставлені прямо зі США, з офіційного сайту виробника. Ви можете переконатися в цьому особисто, відвідавши наш фірмовий магазин у Дніпрі, розташований за адресою вул. Павла Ніринберга 10. Там же ви зможете приміряти будь-яку модель, що сподобалася, і отримати пораду досвідченого консультанта. Якщо ви готові зробити вибір онлайн, просто перемістіть вибраний трикутний купальник «Вікторія Сикрет» у «Кошик» та заповніть усі необхідні поля форми. Доставка товарів із інтернет-магазину здійснюється у всі міста України.

Меню