Bandeau
У каталозі 26 товарів
У каталозі 26 товарів

Купальники Bandeau

Існує величезна кількість моделей купальників, але багато жінок віддають перевагу перевіреним часом і досвіду рішенням – наприклад, купальники «бандо» (bandeau). Подібні аксесуари для купання та відпочинку пропонуються у асортименті всесвітньо відомої компанії Victoria's Secret™. Купальники «бандо», якщо звернутися до французького коріння слова, вони буквально означають «зав'язки». Саме їхня верхня частина має форму зав'язки і часто (хоча далеко не завжди) позбавлена традиційних підтримуючих лямок. «Бандо» – відмінний вибір для отримання красивої рівної засмаги.

Купальники "Бандо" від Victoria's Secret™

В асортименті компанії "Вікторія Сикрет" пропонується велика кількість купальників bandeau. Ви можете не відмовлятися від задоволення надіти їх, незважаючи на об'єм грудей та її форму. Навіть дівчата з великими грудьми можуть підібрати зручну модель, що добре утримує цю частину тіла. У цьому допомагає щільна тканина та особливий крій, а в деяких випадках – ще й тонкі лямки, які фіксуються за шиєю, залишаючи максимально відкритими плечі.

Серед купальників «бандо» від Victoria's Secret™ можна знайти зручний аксесуар і дівчатам із невеликими грудьми. У їхньому випадку допоможе звичайний або подвійний push-up, який вигідно підкреслить навіть найскромніші обсяги. Зустрічаються моделі з прихованими кісточками, що забезпечують додаткову бічну підтримку. А є дуже вузькі, майже декоративні купальники, одягнути які можуть тільки найсміливіші дами.

При цьому не забудьте, що в асортименті «Вікторія Сикрет» легко заблукати завдяки різноманітності дизайнерських рішень, яскравих і традиційних забарвлень, різноманітного декору, який робить кожен купальник справжнім витвором мистецтва.

Як придбати оригінальний купальник «бандо» від Victoria's Secret™

Ви вже шукаєте потрібний купальник bandeau Victoria's Secret™ для найближчої поїздки на море? Якщо так, скоріше оформляйте замовлення, використовуючи «Кошик» на цьому сайті. Також зробити покупку можна телефоном – контактні номери для зв'язку перераховані вгорі цієї сторінки. Наші консультанти допоможуть визначитися з фасоном, розміром, колірним рішенням, виходячи з ваших побажань. Якщо ви прихильниця примірок «наживо», з радістю зустрінемо вас у нашому магазині у Дніпрі, розташованому за адресою вул. Павла Ніринберга 10 на одній із центральних вулиць міста. Ми обіцяємо: від нас ви обов'язково підете додому із гарним купальником «Вікторія Сикрет». Ми реалізуємо тільки оригінальну продукцію – переконайтесь у цьому самі!

Меню