Парфумовані лосьйони
У каталозі 2 товарів
У каталозі 2 товарів

Парфумовані лосьйони від Victoria's Secret

Один із ключових елементів лінійки парфумованої косметики від всесвітньо відомого бренду Вікторія Сикрет, парфумовані лосьйони для тіла , які вже встигли зарекомендувати себе як універсальний зволожуючий засіб з високою ефективністю та приголомшливими дизайнерськими ароматами. Оригінальні лосьйони можуть бути використані для будь-якої ділянки тіла, оскільки вони не тільки повністю безпечні, але й корисні. Високоякісний парфумований лосьйон виконує три основні функції:

  • Зволоження та пом'якшення шкірної тканини. Відразу після його застосування шкіра стає гладкою та неймовірно м'якою. Ефект зволоження досить довгостроковий рахунок стійкості лосьйону;

  • Очищення шкіри від жирів, поту та бруду. Лосьйон також є очищаючим засобом, який допомагає оперативно і продуктивно позбутися забруднень шкіри в побутовому або робочому середовищі;

  • Створення неповторного аромату шкіри. Парфумований лосьйон для тіла victoria's secret покриває тіло витонченим та привабливим запахом, що залишається на шкірі навіть після змивання лосьйону.

Окрему увагу варто приділити ароматичної складової косметичних засобів. Тут Ви знайдете всі можливі та неможливі поєднання, починаючи від суміші чорної смородини з фіолетовим жоржиною в екземплярі BOMBSHELL NIGHTS, до букету класичного BOMBSHELL з фіолетової маракуї, шангрі-ла-піону та ванільної орхідеї, який є призором. Купуючи лосьйон для тіла Вікторія Сикрет , Ви гарантовано отримуєте косметику преміум класу з приголомшливим ароматом та тривалим часом дії.

Оригінальний парфумований крем для тіла

Серед безлічі оригінальних косметичних пропозицій від VS, які Ви можете знайти на нашому сайті, окремої уваги також варті різні види ароматного крему для тіла. Крем від торгової марки має не менш стійкий аромат парфуму, ніж лосьйони або спреї, про що говорять відгуки наших постійних клієнтів. Проте, крем також виконує і специфічні косметичні функції, за що цінується любителями висококласної косметики.

На відміну від зволоження шкіри, яке створює лосьйон Вікторія Сикрет , крем має більш глибинний, а значить і більш довгостроковий зволожуючий ефект. За рахунок розтирання під час нанесення на шкіру крем потрапляє через пори в найглибші шари шкірного покриву, здійснюючи зволоження для всієї шкіри відразу. Крім того, крем з ароматом парфуму насичує шкіру корисними речовинами та мікроелементами, необхідними для правильного функціонування всього шкірного покриву.

Парфумований крем для тіла залишає також приємний ефект, що бадьорить, і впродовж тривалої кількості часу дозволяє шкірі виділяти повний спектр дизайнерських ароматів, які яскраво підкреслять Ваш неповторний образ.

Лосьйони та креми за вигідними цінами

Вважаючи за краще купити лосьйон для тіла Вікторія Сикрет в нашому інтернет магазині, Ви робите правильний вибір, тому що отримуєте оригінальний парфумований косметичний засіб в максимально стислі терміни і без будь-якої необхідності залишати для покупки будинок або своє робоче місце. Вся операція покупки здійснюється менш як за 5 хвилин за допомогою смартфона з виходом в інтернет.

На сайті завжди вказана актуальна ціна на весь спектр косметики, одягу та аксесуарів від VS. Вартість різних косметичних товарів формується на прозорій основі і залишається конкурентоспроможною. Ви можете купити парфумовані лосьйони та креми як у режимі онлайн, так і у нашому магазині у м. Дніпро. Ми завжди прагнемо порадувати Вас приємними цінами на оригінальну брендову продукцію.

Меню